Zespół Driady Uniejów został uznany za DRUŻYNĘ DEKADY

Nasz zespół został zgłoszony do Plebiscytu Sportowego Dziennika Łódzkiego w kategorii Drużyna Dekady. 😮 Sama nominacja była dla nas zaskoczeniem – a co dopiero, kiedy dowiedziałyśmy się, że zwyciężyłyśmy w powiecie poddębickim! Niestety ominęła nas uroczysta gala wręczenia medali – ze względu na bezpieczeństwo zorganizowano ją wyłącznie w formie online. Imponujące trofeum otrzymałyśmy więc pocztą. Dziękujemy Wam za wszystkie głosy, które oddaliście w internetowym głosowaniu!

Zespół tańca mażoretkowego Driady Uniejów

Trenerka dekady

W kategorii Trener Dekady zwyciężyła zaś nasza trenerka, Oliwia Olczyk. Teraz na jej ścianie wiszą dwa podobne medale. To miłe, że chociaż działamy dopiero półtora roku, ktoś postanowił nas wyróżnić – i to podwójnie!

Sportowy Talent Roku

Cieszymy się też, że w kategorii Sportowy Talent Roku wśród nominowanych znalazła się jedna z naszych tancerek z grupy zaawansowanej, Maja Michalak. Wszystkie te wyróżnienia są dla nas ważne z jednego szczególnego powodu – cieszymy się, że mażoretki są uznawane za sport. Niewielu ma świadomość, z jaką pracą łączy się taniec. Mażoretki wymagają tyle samo poświęceń co trenowanie koszykówki, skoku wzwyż czy hokeja i chcemy, aby jak najwięcej osób również rozpatrywało to w tych samych kategoriach.

medal drużyna sportowa dekady | Dziennik Łódzki| Zespoł Tańca Mażoretkowego Driady Uniejów

Plebiscyt Sportowy „Dziennika Łódzkiego” to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. Więcej o plebiscycie przeczytać możecie tu: https://dzienniklodzki.pl/wirtualna-gala-online-50-plebiscytu-sportowego-dziennika-lodzkiego-zobacz-zapis-transmisji-z-gali/ar/c2-15315222?fbclid=IwAR0378-7R-ZZRWvz60hJsuZgfll3iQZH0hpJno_5GLar8GwWIxGWuWlgYa4

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s